Успех за студентите от ФИСН на международна олимпиада по Счетоводство

Исторически успех за студентите от Факултета по икономически и социални науки при Пловдивския университет “Паисий Хилендарски” в VI-та Международна олимпиада по Счетоводство. През периода 15 ноември – 10 декември 2023 г. 24 студенти от специалностите “Счетоводство”, “Финанси” и “Икономика и бизнес” с научен ръководител доц. д-р Йорданка Любецка от Факултета по икономически и социални науки се включиха в VI-та Международна олимпиада по Счетоводство. В надпреварата се впуснаха над 500 студенти от цял свят, като за финалите се класираха 50 студенти, показали най-висок резултат. Шест от 50-те класирани студенти бяха от България. Всички се обучават именно във Факултета по икономически и социални науки. След оспорван и безапелационен финал отборът ни зае призовото място и се увенча с титлата “ЛАУРЕАТ”.